4 kişinin öldüğü katliam kamerada! Damat Hatay’da yakalandı

Edinilen bilgiye göre, olay cumartesi günü merkez Seyhan ilçesi Gülbahçesi Mahallesi 13422. Sokak’ta meydana geldi. Hakim A. ile evli olan Şükran A., şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden boşanmaya karar verdi.

DAMATTAN KURŞUN YAĞMURU

Ailesinin evinde yaşamaya başlayan Şükran A., bu sırada dünyaya gelen 3 aylık evladı Deniz’i babasına göstermedi. Hakim A., öğle saatlerinde eşi Şükran A. ile görüşmek için kayınbabasının evine geldi. “Bana çocuğumu neden göstermiyorsun?” diyerek tartışmaya başlayan Hakim A., belindeki tabancasını çıkararak önce eşi Şükran’ı, daha sonra kaynanası Leyla A., kayınbabası Turgut E. ve kayınbiraderi Muhammed E.’ye kurşun yağdırdı.

BEBEĞİNİ ALIP KAÇTI

4 kişi olay yerinde hayatını kaybederken, Hakim A. ise babası Şerif A. ile birlikte bebeğini alarak otomobille olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

CİNAYET ANI KAMERADA

Öte yandan olay anında cep telefonunun kamerası açan bir vatandaş, cinayet şüphelisi Hakim Eba’nın elinde silahla kaçtığı anları kayda aldı. Vatandaşların ‘Yapma’ diye bağırdığı ve ardından silah sesinin geldiği görüntüde, Eba’nın elinde silahla kaçtığı anlar yer aldı.

DAMAT YAKALANDI

Her yerde aranan zanlı Hakim A. ve babası Hatay’ın Erzin ilçesindeki bir ikamette saklandıklarını tespit edildi. Adrese düzenlenen operasyonla şüpheli Hakim A. ve babası yakalandı. Zanlılar, sorgulanmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir